Sporto kojinės - judėjimo patogumui

Sporto kojinės - judėjimo patogumui

Užsiimate profesionaliu sportu? O gal tiesiog mėgstate aktyvų laisvalaikį? Tuomet turite žinoti, jog kojinės atlieka svarbų vaidmenį Jūsų judėjimo komforte. Jeigu norite sumažinti kojų nuovargį, išvengti jų tinimo, padidinti judesių amortizaciją ar apsisaugoti nuo traumų, specialios sportinės kojinės – geriausia išeitis.

Patogius judesius užtikrina „Skinija“ gaminamos ergonomiškos sportinės kojinės „Active“. Unikali kojinių sudėtis gimė Skandinavijoje: jos buvo kuriamos aktyviam, intensyvaus judėjimo reikalaujančiam sportui, todėl yra itin tvirtos ir patogios. Išskirtinė kokybė itin pasiteisino rinkoje, todėl kojinių koncepcija buvo praplėsta, patobulinta bei tapo tinkama dar didesniam  sporto šakų atstovų ratui.

Šios sportinės kojinės pasižymi išskirtinėmis komforto savybėmis, kurias sukuria daugiasluoksnė mezgimo technologija. Pliušinis padas suteikia pėdai komforto, amortizuoja ir mažina vibracijos poveikį. Tamprios elastinės juostos padeda idealiai apgaubti koją, o paaukštintas ir sustiprintas pliušinis aukštikulnis apsaugo čiurną nuo traumų. Unikali ergonominė blauzdos konstrukcija stimuliuoja kraujotaką, mažina nuovargį, nespaudžia ir neleidžia kojinei apsmukti ar susiraukšlėti netgi judant labai intensyviai.

Sportinės kojinės pravers vykstant į keliones, leidžiantis į žygius ar kopiant į kalnus. Jos ypač tinka tiems, kas mėgsta aktyvaus judėjimo reikalaujantį sportą: lauko tenisą, lengvąją atletiką, futbolą, rankinį, tenisą ar kt. Svarbu tai, jog kiekvienas kojinių modelis yra sukurtas atsižvelgiant į tam tikros sporto šakos ypatybes. Pastebima, jog šias ergonomiškas kojines dėvėti itin populiaru krepšininkų tarpe. Krepšinio kojinės sukonstruotos pagal žmogaus anatomijos ypatumus, todėl žaidžiant padeda judėti tiksliau ir efektyviau. Krepšininkams taip pat aktualu tai, jog kojinės neleidžia kojoms greitai pavargti ir mažina smulkių traumų tikimybę. „Skinija“ asortimente galima rasti gana didelę šių kojinių ilgių bei spalvų įvairovę. Todėl krepšinio kojinės yra lengvai ir stilingai priderinamos prie sportininkų aprangos.

Iš aukščiausios kokybės žaliavos gaminamos kojinės ne tik užtikrina maksimalų komfortą, bet ir yra itin patvarios. . Itin aukštos kokybės, išskirtinių savybių turintys gaminiai puikiai tarnaus ir kaip krepšinio kojinės, ir kaip kitų sporto šakų ar aktyvaus laisvalaikio palengvinimo būdas. Taigi, nešiokite „Active“ kojines ir mėgaukitės saugiais bei patogiais judesiais.