Fotosesijos su Ignu Maldžiūnu

Fotosesijos su Ignu Maldžiūnu

Kiekvienas naujas „Skinija“ sezonas prasideda fotosesija. Produktų parinkimas, idėjų paieška – tai tik maža pasiruošimo dalis. Jau daugelį metų idėjų išpildymą patikime fotomenininkui ir keliautojui Ignui Maldžiūnui. Tik jis mūsų gaminiams geba suteikti magijos.

Matyt dėl to, kad būtent Ignas parenka modelius fotosesijoms, jais dažnai tampa žmonės iš menui artimos aplinkos. Aktoriai, muzikantai, šokėjai ar tiesiog kūrybiškos sielos atstovai – mūsų fotografijų veidai. Atrodo visai nesudėtinga veikla, net ir nemažą scenos patirtį turintiems žmonėms, tampa nemenku išbandymu.

Ne paslaptis, kad daug įtakos galutiniam rezultatui turi ir vietos parinkimas. Po pasaulį daug keliaujantis fotografas „Skinija“ kojines yra įamžinęs ne viename žemyne. Fotosesijų geografija plati: nuo Pietų Afrikos Respublikos iki Balio salos ar Portugalijos. Tačiau dirbdami kartu atrandame ir nemažai įspūdingų Lietuvos kampelių, tokių kaip Elektrėnuose kadaise buvusį atrakcionų parką ar Akmenės karjerus.

Per ilgus draugystės metus buvo ir tobulai meniškų, ir netobulų įvaizdinių kadrų. Tačiau pasitikėjimas, susikalbėjimas ir suvokimas, kad kūrybai reikalinga laisvė, tiek mums, tiek ir Jums leidžia džiaugtis šio bendradarbiavimo vaisiais.

Šio sezono fotosesijos kadrai.

Pavasario fotosesija Latvijos pajūruje, 2022 m.

2021 m. ruduo Klaipėdoje.

 

Rudens fotosesija Elektrėnuose, 2020 m.

2018 m. pavasaris PAR.

Fotosesija Balyje, 2017 m.