Mes su Ukraina

Mes su Ukraina

Šiuo metu mūsų dėmesys sutelktas į tai, kaip galėtume padėti Ukrainai, drąsiai kovojančiai ne tik už savo, bet ir už mūsų laisvę. Stengiamės kad mūsų parama būtų tikslinga ir pasiektų tuos kuriems ji skirta.

Per kovo mėnesį padovanojome per 5000 porų šiltų kareiviškų kojinių, kurios savanoriškų organizacijų dėka pasiekė Ukrainos karius. Per 2000 porų kojinių ir apatinio trikotažo jau skyrėme nuo karo nukentėjusiems Ukrainos gyventojams. Bendradarbiaujame su „United for Ukraine“, „Blue / Yellow for Ukraine“, „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“, „Stiprūs Kartu“ ir kitomis pagalbą Ukrainos žmonėms teikiančiomis organizacijomis.

Tuo neketiname apsiriboti, nes karas vis dar tęsiasi ir bet kokia pagalba yra svarbi - visą kovo mėn. elektroninės parduotuvės pelną skyrėme „Stiprūs kartu“. Balandžio mėn. elektroninės parduotuvės pelną paskyrėme "Lietuvos Raudonasis kryžius" ir "Lietuva gyvūnams" organizacijoms. Gegužės mėn. pelnas buvo pervestas visuomenės organizacijai "Gelbėkit vaikus" padedančiai Ukrainos vaikams ir mamoms.

Ir toliau tęsiame šią tradiciją - kiekvieno mėnesio el.parduotuvės pelną paaukosime įvairioms paramą Ukrainos žmonėms teikiančioms organizacijoms.

Stiprybės Ukrainai!