Istorija

„Skinija“ istorija prasidėjo 1996 m. jau atgimusioje Lietuvoje. Pavadinta upelio vardu, savo gaminiais ne tik įsiliejo į lietuvių namus, bet ir prasiskynė kelią į platų pasaulį. Pradėję kojinių gamybą nuo kelių produktų, dabar kojinių ir pėdkelnių asortimente skaičiuojame kelis tūkstančius gaminių. Visa tai pasiekta komandos dėka, kurios nemaža dalis kartu dirba jau virš 20 metų. Drąsiai sakome – mes tikrai išmanome apie kojines.

Mūsų gaminamas asortimentas labai platus - nuo itin storų ir šiltų kojinių iki plonų ir stilingų. „Skinija“ gaminius ir jų kokybę įvertino įvairių šalių kariuomenės, profesionalūs sportininkai bei pasaulinės mados atstovai. Stengiamės, kad „Skinija“ produktai būtų ne tik patogūs, patvarūs ir funkcionalūs, bet ir stilingi. Išlaisvinta vaizduotė, kokybiškos žaliavos ir inovatyvios technologijos lemia mūsų gaminių sėkmę. Mes ne tik kuriame kojinių dizainus, mes jas - gaminame.

Nors didžioji dalis „Skinija“ gaminamos produkcijos iškeliauja į užsienį, Lietuvoje išliekame kojinių ir pėdkelnių gamybos lyderiai. „Skinija“ ženklo produkcija prekiaujama beveik 1000 prekybos vietų, o plačiausią mūsų kolekcijos asortimentą galite įsigyti didžiuosiuose Lietuvos miestuose, SKINIJA BOUTIQUE parduotuvėse.

Eksporto rinkos

Daugiau nei 60% „Skinija“ pagamintos produkcijos yra eksportuojama. Užsakovų tarpe yra tiek žinomi prekiniai ženklai, tiek nauji vardai ieškantys kokybės ir inovatyvių sprendimų. Funkcines kojines gaminame įvairių Europos šalių kariuomenėms, profesionaliems sporto ir laisvalaikio prekiniams ženklams ir klubams. „Skinija“ gaminiai vartojami ir vertinami daugiau nei 30 pasaulio valstybių.

1996 m.

Pradžia

200

Darbuotojų

10,6 mln.

Pajamos

60%

Eksportas

30

Šalių

10

Parduotuvių

Gamyba

Kokybė

Nuolatinis gamybos procesų bei technologijų tobulinimas, kruopštus žaliavų parinkimas ir, svarbiausia – žmonės ir jų patirtis, yra „Skinija“ gaminių kokybės pagrindas. Esame vieninteliai kojinių gamintojai šalyje, įvertinti GOTS (Global Organic Textile Standard) bei esame sertifikuoti pagal „Atsakingos vilnos standartą“ (Responsible Wool Standard, RWS). Gaminiuose, sertifikuotuose pagal „Atsakingos vilnos standartą“, yra vilnos iš ūkių, kurie (nepriklausomai) sertifikuoti pagal gyvūnų gerovės ir žemėtvarkos reikalavimus.

Žaliavos

„Skinija“ produkcija gaminama iš aukščiausios kokybės žaliavų – šukuotinės ar merserizuotos medvilnės, merinosų ar angoros vilnos, šilko, lino, modalio, viskozės, vikozės iš bambuko. Norėdami užtikrinti gaminių įvairovę, naudojame verpalus, kurių metriniai numeriai yra nuo itin plonų 100/1 ar 85/2 Nm iki močiutės mezginius primenančių, itin storų 5,8/1 ar 2,4/1 Nm. 

Technologijos

Ypatingą dėmesį skiriame technologijų ir gamybos procesų tobulinimui. Naujų žaliavų ir jų derinių bandymai, pritaikant specializuotus mezgimo įrengimus, nukreipti kuriant išskirtinio dizaino ar unikalius kelių sluoksnių gaminius, pasižyminčius ergonominėmis savybėmis ir patvarumu. Nuolat investuodami į gamybos modernizavimą galime pasiūlyti kokybiškus, patogius, stilingus bei novatoriškus gaminius.

„Skinija“ fabrike yra 150 mezgimo įrengimų: Lonati, Matec Silver, San Giacomo 6CUS & Fantazia, Busi, Bentley Komet, Nagata, o jų adatų skaičius yra 36; 44, 48; 60; 84; 92; 112; 120; 124; 132; 144; 156; 160; 168; 176; 184; 200. Tik turėdami itin didelę įrengimų įvairovę galime užtikrinti platų produktų asortimentą.