Dažniausiai užduodami klausimai

Sekite mūsų grąžinimo vadovą: https://skinija.lt/lt/puslapiai/12-grazinimo-salygos

Norėdami pakeisti savo prekę kita spalva ar dydžiu, grąžinkite nepageidaujamą prekę ir pateikite naują užsakymą. Gražinamos prekės turi atitikti gražinimo sąlygas: https://skinija.lt/lt/puslapiai/12-grazinimo-salygos.

Prekių, įsigytų mažmeninės prekybos vietose, grąžinti mums negalite. Prašome grąžinti prekes mažmenininkui iš kurio pirkote, kartu su pirkimo čekiu.

Visos grąžinamosios išmokos bus pervestos per 5 darbo dienas nuo grąžinamų prekių gavimo.

Jei siuntinyje trūksta prekių arba gavote ne tas prekes, kurias užsakėte, nedelsdami susisiekite su El parduotuvės administratoriumi el. paštu: e-shop@skinija.lt ar naudojant kontaktinę formą: https://skinija.lt/lt/kontaktai.

Mūsų gaminių dydžių standartai buvo pasirinkti atsižvelgiant į optimalų produktų asortimento gylį/kiekį. Visos mūsų pėdkelnės gaminamos naudojant kokybišką elastaną, todėl yra pakankamai tamprios ir tinka tiek didesniam tiek mažesniam dydžiui nei yra nurodyta pakuotėje.

Dėl itin mažos paklausos gaminame ribotą kiekį tam tikrų gaminių ir jais prekiaujame tik Skinija Boutique parduotuvėse. Jų tarpe tiek didesnių dydžių moterų, tiek vyrų kojinėmis.