Spalvotų kojinių tendencijos

Spalvotų kojinių tendencijos

Kojinės – ryškus stiliaus akcentas! Nors dažnai jos gali atrodyti tik kaip eilinė aprangos detalė, pasirinkus įdomų dizainą ir jį skoningai priderinus prie savo stiliaus, galima sukurti išskirtinį rezultatą. Stilingos kojinės traukia aplinkinių dėmesį ir tikrai nelieka nepastebėtos! Tokiomis kojinėmis pagyvinta apranga ne tik atrodo įspūdingai kitiems, bet ir pakelia nuotaiką bei suteikia daugiau pasitikėjimo savimi jų savininkui. Spalvotos kojinės vis labiau populiarėja ir „Skinija“ asortimente jų atsiranda vis daugiau. Dabar sau patinkantį stiliaus akcentą gali atrasti kiekvienas: pasaulį užvaldo provokuojančiais raštais ar įdomiais aksesuarais puoštos, ryškios, linksmos kojinės. Kaip išsirinkti?

Pasaulyje riba tarp moteriškų ir vyriškų madų vis labiau nyksta ir ryškiau gyvuoja unisex stilius. Būtent tokia yra Skinija "Limited edition" kolekcija, kuri kuriama pasitelkian pasaulines mados tendencijas. Šį sezoną aprangos stiliuje vyrauja tropikų, džiunglių tematika, jūros gyvūnų raštai. Spalvotos kojinės akį traukia egzotinių paukščių ir įmantrių augalų vaizdais bei kontrastingu koloritu. Tiesa, dailioji lytis neužmiršta ir elegantiško blizgesio – jau kurį laiką stilingos kojinės subtiliai žvilga metalizuota tekstile. Spalvotos kojinės patinka ir mažiesiems stileivoms. Vis labiau populiarėja vieningos spalvotų kojinių kolekcijos visai šeimai. Tiek vaikų, tiek tėvų  aprangai vienodos linksmos kojinės suteikia stilingo žaismingumo ir bendrumo jausmą.

Svarbu paminėti, jog stilingos kojinės neatliks savo grožio funkcijos, jeigu jų visai nederinsite prie aprangos. Viena iš pagrindinių skoningo įvaizdžio taisyklių – kojinės turi derėti prie kelnių. Pastarųjų atspalvis turi kiek skirtis nuo kojinių, o jeigu kelnės margos, venkite raštuotų kojinių ir verčiau rinkitės vienspalves. Vyrai kojines gali derinti prie kaklaraiščio ar varlytės, o moterys – prie rankinės, skarelės ar kito smulkaus aprangos akcento. Ir, svarbiausia, eksperimentuokite! Išlaisvinus savo fantaziją ir kūrybiškumą gimsta patys netikėčiausi ir geriausi sprendimai.

Taigi, nebijokite dėvėti ryškias kojines ir leiskite joms išreikšti Jūsų nuotaiką bei stilių. Itin gausus unikalių kojinių pasirinkimas Jūsų laukia „Skinija” asortimente. Nepraleiskite progos apžiūrėti naująją produktų liniją „Designed with passion”, pagamintą naudojant išskirtinius dizainus bei aukščiausios kokybės žaliavas. Išsirinkite naująją savo įvaizdžio dalį!