KAS MES

UAB SKINIJA nuo 1996 metų kuria ir gamina aukštos kokybės kojines ir pėdkelnes plačiam vartotojų segmentui.
 
KUR MES
 
Gamyba ir administracija įsikūrusi Kaune, Lietuvos tekstilės pramonės centre, kur dirba profesionali, patyrusi ir lojali komanda.
 
MUMS SVARBU
 
Stilius, inovacijos ir kokybė
 
Skinija produktų kolekcijos (pavasaris/vasara ir ruduo/žiema) kuriamos 2 kartus metuose, sekant pasaulines mados tendencijų prognozes (naudojant WGSN prieigą).
Aktyviai dalyvaujame naujų produktų kūrime ir vystyme. Kasmet vartotojams pasiūlome naujos sudėties, išskirtinių žaliavų ar specializuotų produktų, kurių galima įsigyti tik mūsų firminėse parduotuvėse: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.
Didžiąją dalį mūsų gamybos apimčių sudaro eksportas, kur pagal užsakymus gaminame garsiems pasauliniams bei aukščiausius kokybės standartus reprezentuojantiems prekiniams ženklams. Todėl visų gaminių kokybei skiriame itin didelį dėmesį.
 
EKSPORTO RINKOS
 
Ilgametį bendradarbiavimą ir patikimumą esame įgiję Skandinavijos rinkoje: Norvegija, Švedija, Suomija, Danija. Taip pat daug gaminame Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos ir Didžiosios Britanijos užsakovams. Mūsų gaminiai pasiekia Amerikos ir Australijos žemynus.
SKINIJA prekinio ženklo gaminius galima rasti Latvijos, Estijos bei Rusijos rinkose.
 
PRODUKTAI
 
SKINIJA gamina kojines ir pėdkenes kūdikiams, vaikams, motertims ir vyrams, taip pat blauzdines, tampres bei riešines.
SKINIJA produktų asortimentas apima nuo itin plonų iki storų kojinių, nuo klasikinių ar mados iki skirtų kariuomenei, sportui ar technologinių (antibakterinių, kompresinių ir pan) kojinių.
 
ŽALIAVOS
 
SKINIJA kojinės ir pėdkelnės yra mezgamos iš aukščiausios kokybės natūralių žaliavų, tokių kaip šukuotinė ar merserizuota medvilnė, modalis, bambukas, linas, šilkas, angoros vilna ar vilnos mišinys. Taip pat naudojame tokius verpalus kaip Coolmax, Thermocool poliamidą bei polipropileną. Visos žaliavos yra sertifikuotos ir tiekiamos iš patikimų gamintojų.
 
Gamybos apimtys: 500 tūkst. porų kojinių per mėnesį. 
 
 
SERTIFIKATAI
 
Mūsų gaminiai įvertinti "GOTS - Global Organic Textile Standard" bei "OEKO-TEX Standard 100" sertifikatais.