Pažymos generavimas ugdymo įstaigų pedagogams

 Konkursas "Nusipiešk sau kojinytes" 2017

Siekdami sklandesnio ir greitesnio konkurso dalyvių piešinių administravimo ir pažymų pedagogams išsiuntimo, šiemet įvedame privalomą piešinių registravimą ir automatinį pažymų generavimą ugdymo įstaigų atstovams. Piešinio registracijos ir Pažymos generavimo ugdymo įstaigų pedagogams formas rasite www.skinija.lt/konkursas . Neregistruoti piešiniai konkurse nedalyvaus. Pažymos pedagogams bus siunčiamos tik el. paštu.

Kiekvienas piešinio šablonas turi šaknelę su informacija kur registruoti piešinį. Šaknelę paprasta nukirpti (jei šablonas spausdintas iš mūsų svetainės) ar nuplėšti, todėl vaikai savo piešinius gali registruoti patys ar su tėvelių pagalba adresu www.skinija.lt/konkursas .

Mokytojams, kurie užpildė Pažymos generavimas ugdymo įstaigų pedagogams formą, pažymas išsiųsime iš karto, kai gausime klasės, su kuria jie dalyvauja konkurse, piešinius. Pildydami pažymos generavimo formą atidžiai įveskite informaciją, naudokite lietuviškus simbolius. Pažymos bus generuojamos automatiškai iš tų duomenų, kuriuos suvesite, todėl informacija tikrinama nebus.

Pedagogai, kurie su mokiniais dalyvauja konkurse ir pageidauja gauti pažymą apie dalyvavimą, prašome užpildyti žemiau esančius langelius:

*Pažyma sugeneruojama ir išsiunčiama nurodytu el. p. adresu tik gavus grupės piešinius ir patvirtinus UAB „Skinija“ atstovui.